do kasy suma: 0,00 zł
więcej
Blog Valde
W naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych informacji na temat snu i naszych produktów. Zobacz więcej
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Materace ortopedyczne - informacje

1/3 życia przesypiamy. W czasie snu organizm ludzki odzyskuje siły, następuje uleczenie, zmniejsza się poziom zespołów bólowych. Dzieje się to w sposób niezakłócony tylko wtedy gdy kręgosłup jest podparty zgodnie z jego fizjologicznymi potrzebami. Jego złe ułożenie może spowodować niewłaściwą konfigurację płatów międzykręgowych i uciski, co z kolei jest przyczyną powstawania długotrwałych porannych bólów szyi, barku a nawet zakrzepicy zatorowej.

 

Nasze zdrowie jest najważniejsze. Zbyt wiele można tu stracić, dlatego nie warto go zaniedbywać. Lepiej zapobiegać niż leczyć. Dziś, często spotykamy się z bólem potoczne mówiąc pleców. Coraz  więcej ludzi cierpi na bóle krzyża, które są spowodowane trybem pracy, złym ułożeniem podczas snu czy nawet treningiem sportowym. Najczęstszą przyczyną bólów kręgosłupa jest po prostu jego zaniedbanie. Ale jak dbać o kręgosłup?

 

Aby zapobiec tym  negatywnym procesom marka Valde opracowała materace ortopedyczne do spania trzeciej generacji spełniające wszystkie normy i wymagania dotyczące zróżnicowanej twardości i wielowarstwowej struktury.

 

Konstrukcja materaca Valde zapewnia Twojemu ciału przyleganie ciała do powierzchni w 35-42% powierzchni powodując, że ciśnienie jednostkowe jest jednorodne i nie powoduje ograniczenia procesów metabolicznych. Produkujemy również materace według indywidualnych potrzeb .

 

Materac jest bardzo istotnym elementem w procesie naszego snu. Jakość snu możemy jednak poprawić już śpiąc na dobrze dobranej poduszce.

Pamiętajmy, że wiele sił uzyskujemy w nocy podczas dobrego, regenerującego siły snu. Zaufaj Valde i sprawdź jak możesz poczuć się lepiej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl